ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 17 липня 2015 | 12:26

  У найближчі тижні ми запустимо антикорупційну програму в Харківській області. Ігор Райнін

  Всі, хто зіткнеться з фактами корупції, зможуть повідомити про них за телефоном «гарячої лінії». Реагувати на інформацію, що надходитиме від мешканців Харківщини, буде особисто голова облдержадміністрації. Про це Ігор Райнін повідомив 17 липня в ході «Прямої лінії» в газеті «Комсомольська правда» в Україні». «Ця програма буде запущена через 2-3 тижні. Я сам буду просити людей не давати хабарів. Буде телефон «гарячої лінії», куди можна буде звернутися і повідомити факти, тільки не анонімно, а називаючи хоча б своє ім'я та прізвище. Я особисто буду реагувати на ці дзвінки», - підкреслив керівник ХОДА. Він також зазначив, що зараз в області йде боротьба з фактами корупції, але від боротьби з фактами «ми йдемо до боротьби з системою». 

 • 17 липня 2015 | 12:18

  Яку зарплату і допомогу одержують військовослужбовці - розповіли в соцзахисті

  Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення ХОДА, грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, тривалості, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця. До складу грошового забезпечення входять: посадовий оклад, оклад за військовим званням, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія), одноразові додаткові види грошового забезпечення. Наразі середній розмір грошового забезпечення складає: для рядового складу  – 2400-2600 грн, сержантів – 2800-3200 грн, офіцерів, командирів взводу - 3400-3900 грн, командирів роти – 4700-5000 грн, командирів батальйону - 5300-5600 грн.

 • 17 липня 2015 | 11:47

  На особистому прийомі Євгенія Шахненка мешканці районів просили відремонтувати дороги

  Сьогодні, 17 липня, заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко провів особистий прийом громадян. До нього звернулися мешканці двох сіл Чугуївського та Харківського районів з проханням відремонтувати дороги, які ведуть до їх населених пунктів. Також на прийомі до заступника керівника регіону зверталися з питаннями про підключення до електромережі і генплан селища Циркуни. Мешканець Харкова прийшов на прийом до Євгенія Шахненка з проханням допомогти отримати дозвіл на встановлення в квартирі лічильника теплової енергії . «У цьому плані я повністю на вашому боці. Подібних питань мені ставлять багато. Ми сьогодні активно займаємося впровадженням енергозберігаючих технологій, і облік енергії дуже важливий», - зазначив заступник голови ХОДА. 

 • 17 липня 2015 | 10:21

  «Укрзалізниця» призначила додаткові маршрути поїзду Харків-Одеса

  З огляду на побажання пасажирів залізничники перевели поїзд № 271/272 Харків – Одеса на щоденний графік курсування з 20 липня. До цього він відправлявся через день. Поїзд № 271/272 Харків-Одеса відправлятиметься з Харкова о 20:16, прибуватиме до Одеси наступного дня о 12:52. На шляху прямування він зупинятиметься в Полтаві, Кременчуці, Користівці, Знам’янці, Кіровограді, Помічній, Підгородній, Первомаї на Бузі, Любашівці, Балті, Котовську, Роздільній.

 • 17 липня 2015 | 09:52

  В Дергачівському районі розповіли, як отримати дозвільно-погоджувальну документацію у сфері екології та природних ресурсів

  Департамент екології та природних ресурсів ХОДА та Державна екологічна інспекція у Харківській області провели нараду-семінар з питання необхідності отримання суб’єктами господарювання Дергачівського району дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів. На нараді були присутні представники територіального органу Держсанепідслужби, Дергачівської РДА, голови місцевих рад та суб’єкти господарювання Дергачівського району.

 • 17 липня 2015 | 09:40

  Харківщину готують до опалювального сезону

  В Харківській області продовжується підготовка об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років. Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко. Роботи проводяться згідно з визначеним Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України графіком. Зараз плановий показник підготовки становить 50%. Фактично підготовили: - у житловому фонді - 7611 житлових будинків від загальної кількості 14817, або 51,4%; - у тепловому господарстві - 446 котелень від загальної кількості 788, або 56,6%. 1041,2 км теплових мереж від загальної кількості 2073,1 км, або 50,2%. Замінили 5,33 км теплових мереж у двотрубному обчисленні від запланованих 10,42 км, або 51,2%. Створили запаси вугілля в кількості 2367,7 тонн від запланованих 4718,2 тонн, що складає 50,2%;

 • 17 липня 2015 | 09:38

  Ігор Райнін відповість на запитання в ході «Прямої лінії»

  Якою має бути децентралізація на прикладі Харкова? Хто зможе перемогти корупцію в регіонах? Як оцінюють в Харкові закон про місцеві вибори? На ці та інші питання голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін відповість в ході «Прямої лінії» в газеті «Комсомольская правда» в Україні». Задати питання можна 17 липня, зателефонувавши з 10:30 до 11:30 за телефоном: (044) 205-43-66. Питання також можна адресувати Ігорю Райніну, скориставшись формою на сайті видання. «Пряму лінію» можна буде дивитися в режимі онлайн. 

 • 17 липня 2015 | 08:28

  Бухгалтерів Харківської області привітали із професійним святом

  Сьогодні,16 липня, у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка відбувся урочистий прийом з нагоди Дня бухгалтера «Віват, бухгалтер!». Від імені голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна з професійним святом бухгалтерів привітав заступник голови – керівник апарату ХОДА Вячеслав Аббакумов. «Маю честь привітати вас, шановні бухгалтери, з професійним святом. Бухгалтерський облік - це основа, платформа, на якій будується вся база господарських, виробничих та економічних відносин. Безумовно, грамотні управлінські рішення базуються на ваших знаннях і вашому високому професіоналізмі. Тому сьогодні кращим бухгалтерам Харківської області хочу побажати професійних успіхів. Здоров'я вам і вашим близьким», - зазначив Вячеслав Аббакумов. 

 • 17 липня 2015 | 08:26

  Майже 70 тисячам сімей регіону нарахована субсидія за оновленою програмою

  Як розповів під час прес-конференції в ХОДА т.в.п. заступника голови облдержадміністрації Вадим Глушко, в Харківській області за оновленою програмою оформлення субсидій до районних управлінь соцзахисту звернулося 84 тис. сімей, з них 69 тис. сім'ям вже нараховані субсидії. Нагадаємо, на 1 травня цього року в області субсидії отримували 119 тис. 200 сімей, яким вона автоматично була продовжена ще на один рік. «Зараз максимально спростили процедуру заповнення декларації. При декларуванні доходів заявнику не потрібно вказувати розмір доходу за календарний рік. Відзначається в декларації тільки вид доходу - пенсія, зарплата тощо. Всі інші дані соціальні працівники беруть з баз фіскальної служби та Пенсійного фонду», - пояснив заступник міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко. 

 • 16 липня 2015 | 17:50

  На Харківщині учасники АТО отримають квартири вже до кінця року

  Про це повідомив під час прес-конференції в ХОДА заступник міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко. Він зазначив, що на сьогодні в держбюджеті закладено 150 млн грн. на придбання квартир для учасників АТО. «Сьогодні заповненням заявок на надання квартир для бійців АТО займається Департамент капітального будівництва облдержадміністрації. Ситуація рушила з місця, і процес зараз піде. Раніше ми не могли діяти, оскільки до постанови Кабміну не було відповідного порядку. Зараз його розробили, документи заявників вже підготовлені. Зі свого боку облдержадміністрація зробить все дуже оперативно», - запевнив т.в.п. заступника голови ХОДА Вадим Глушко. 

 • 16 липня 2015 | 15:03

  Для приватних компаній можуть знизити ренту на видобуток газу

  Міністерство фінансів розробило нові ставки ренти на видобуток в Україні газу приватними компаніями та подало проект закону на розгляд Кабміну. Основною метою зміни податкового режиму є збільшення внутрішнього видобутку газу завдяки забезпеченню конкурентоспроможності видобутку газу в Україні, підвищення національної безпеки. «Поточні рентні ставки на видобуток газу в нашій країні - одні з найбільш високих у світі, що заважає збільшенню внутрішнього видобутку газу», - пояснив начальник управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Олексій Белоцький. 

 • 16 липня 2015 | 14:01

  В Харківській області роботу соціальних відомств перевірив заступник міністра

  У Харкові з робочою поїздкою перебуває заступник міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко. Його цікавлять питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб і малозабезпечених верств населення. Заступник міністра ознайомився з роботою Харківського міського центру зайнятості, Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та управління соціального захисту населення адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради. Крім того, Валерій Ярошенко відвідав Дергачівський район. Зокрема, він побував в управлінні праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації та Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби (м.Дергачі).

 • 16 липня 2015 | 13:59

  Процес об'єднання територіальних громад області обговорили за круглим столом

  Інформацією про те, як іде процес децентралізації в Харківській області, обмінялися т.в.п. заступника голови ХОДА Вадим Глушко, депутат обласної ради Олександр Давтян, керівник регіонального Офісу реформ Діана Баринова та представники сільських, селищних та міських рад із різних районів області. Діана Баринова повідомила, що на даний момент проект Перспективного плану формування територій громад Харківської області знаходиться на розгляді в Кабінеті Міністрів України. 

 • 16 липня 2015 | 13:39

  Первомайський район готується до опалювального сезону

  У Першотравневому районі пройшло чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери Харківської області до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років. Нарада також проходила і в смт Сахновщина. На засіданні заслухали стан справ з підготовки Первомайського району до зими, в смт Сахновщина - Сахновщинського району. Під час засідання керівництво райдержадміністрацій відзвітувало про проведену роботу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2015/2016 років. Крім того, на засіданні штабу розглянули проблемні питання, що виникають в ході підготовки, і намітили шляхи їх вирішення. Керівництву РДА дали відповідні доручення. 

 • 16 липня 2015 | 13:04

  У Харкові нагородили лідерів молодіжного руху регіону

  Сьогодні, 16 липня, відбулося нагородження переможців та лауреатів щорічного обласного фестивалю «Молодіжний лідер року». В цей день лідери молодіжного руху отримали грамоти та подяки ХОДА. Від імені голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна присутніх привітав директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Михайло Черняк. «Молодь - це цвіт нації, це майбутнє країни. Дуже приємно, що сьогодні молоді люди Харківщини займають активну життєву позицію, очолюють громадський рух, допомагають бійцям АТО і тимчасовим переселенцям з Донбасу, активно проявляють себе в науковому, спортивному та культурному житті регіону. Ми віримо, що нам і вам вдасться змінити життя на краще», - сказав Михайло Черняк. 

 • 16 липня 2015 | 13:02

  В Сахновщинському районі розпочали поточний ремонт доріг

  Про це повідомив заступник голови Харківської ОДА Євгеній Шахненко. На сьогоднішній день уже виконано поточний ремонт доріг по вул. Тельмана та вул. Завірюхи в смт Сахновщина. Робота триває. «Всього департаментом капітального будівництва в 2015 році буде виконано поточний ремонт доріг на 22 вулицях в 15 населених пунктах Сахновщинського району», - зазначив Євгеній Шахненко. 

 • 16 липня 2015 | 12:16

  Станом на 16 липня ранні зернові та зернобобові культури обмолочено на площі 196,0 тис. га, що становить 26% до плану

  За оперативною інформацією управління агротехнічного забезпечення Департаменту АПР, намолочено 680,3 тис. тонн зерна при середній врожайності 34,7 ц/га (у 2014 році на цю дату було обмолочено 151,7 тис. га, або 23% до плану, намолочено 583,8 тис. тонни при середній врожайності 38,5 ц/га).

 • 16 липня 2015 | 10:13

  12 громад об’єднаються навколо Лозової

  В місті Лозова 15 липня відбулися громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад. На захід прийшли депутати обласної та міської рад, сільські та селищні голови громад, території та населені пункти яких можуть увійти до складу об’єднаної громади, громадські організації міста, мешканці Лозової. За даними реєстрації в обговоренні взяли участь 153 особи. Лозівський міський голова Сергій Степанов запропонував до обговорення варіант об'єднання територіальних громад з центром у м. Лозова. До об'єднаної громаді можуть бути віднесені території та населені пункти Комсомольської, Домаської, Катеринівської, Кінненської, Миколаївської, Новоіванівської, Смирнівської, Царедарівської, Чернігівської, Шатівської сільських рад, Орільської та Панютинської селищних рад. 

 • 16 липня 2015 | 10:02

  Звернення Петра Порошенка до Українського народу з нагоди 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

  Шановні співвітчизники! Від усього серця вітаю вас із річницею знаменної події. Рівно чверть століття тому, 16 липня 1990 року, Верховна Рада Української PCP прийняла Декларацію про державний суверенітет України - історичний документ, який став предтечею ухваленого роком пізніше Акта проголошення незалежності України. Прийняття Декларації відбулося за підтримки абсолютної більшості народних депутатів. 355 представників різних парламентських сил висловили своє ставлення не тільки до доленосного задуму, а й до головних засад майбутньої незалежної України. Визначення державних кордонів, які не могли бути змінені без згоди народу республіки, можливість самостійно вирішувати справи свого державного життя, і, нарешті, проголошення економічної самостійності - найбільш вагомі принципи, закладені у текст документа.

 • 16 липня 2015 | 09:07

  Події дня!

  Сьогодні, 16 липня, об 11:00 в готелі «Харків Палас» (пр. Правди, 2, конференц-зала) відбудеться урочисте нагородження відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради з нагоди святкування Дня молоді за участю керівництва Харківської ОДА; о 12:00 у ХарРІ НАДУ при Президентові України (пр. Московський, 75) пройде експертна зустріч для роз’яснення та обговорення пріоритетів урядової політики, ходу реалізації рішень уряду на тему: «Нова редакція проекту Закону України «Про залізничний транспорт»; о 15:30 у прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5-й пов.) відбудеться прес-конференція заступника міністра соціальної політики України Валерія Ярошенка та т.в.п. заступника голови Харківської облдержадміністрації Вадима Глушка на тему «Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб і малозабезпечених верств населення». Мова піде про зайнятість переселенців, а також про соціальні виплати і субсидії малозабезпеченим громадянам. О 17:00 у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка (вул. Сумська, 25) відбудеться урочистий прийом з нагоди Дня бухгалтера «Віват, бухгалтер!» за участю керівництва обласної державної адміністрації.

Вверх