ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 24 липня 2015 | 12:30

  Аграрії області закінчують обмолочувати озимий ячмінь та горох

  Станом на 24 липня ранні зернові та зернобобові культури обмолотили на площі 415,4 тис. га, що становить 54% до запланованого, намолотили 1466,7 тис. тонн зерна при середній врожайності 35,3 ц/га. Як повідомляють в управлінні агротехнічного забезпечення Департаменту АПР, озимої пшениці обмолочено 318,9 тис. га, або 58% до запланованої площі збирання, намолочено 1225,2 тис. тонн, середня врожайність – 38,4 ц/га.

 • 24 липня 2015 | 10:16

  З Харкова до Генічеська курсуватиме додатковий поїзд

  Додатковий нічний швидкий поїзд № 259/260 сполученням Харків – Генічеськ залізничники запускають у зв’язку з підвищеними потребами пасажирів. В липні поїзд прямуватиме з Харкова по непарних числах, в серпні відправленням з Харкова - по парних числах. У перший рейс поїзд вирушить з Харкова 29 липня о 20:25 і прибуде на кінцеву зупинку о 4:35. У зворотному напрямку поїзд відправиться 30 липня о 6:33 і прибуде до Харкова о 14:40. Маршрут поїзда пролягатиме через Лозову, Павлоград, Синельникове, Запоріжжя, Мелітополь, Якимівку, Новоолексіївку. 

 • 24 липня 2015 | 09:04

  Події дня!

  Сьогодні, 24 липня, об 11:00 в Будинку рад (вул. Сумська, 64, мала зала) відбудеться урочистий прийом з нагоди святкування Дня працівників торгівлі за участю керівництва обласної державної адміністрації; о 12:00 в Будинку рад (вул. Сумська, 64, мала зала) пройде обласна селекторна нарада на тему: «Про підсумки виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2015 року»; о 15:00 в Будинку рад (вул. Сумська, 64, мала зала) відбудеться круглий стіл за участю заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Руслана Коржа на тему: «Імпортозаміщення в хімічній галузі – складова національної безпеки України».

 • 24 липня 2015 | 07:36

  Харківські бізнесмени зможуть співпрацювати з голландськими колегами на базі офісу в Амстердамі

  Про це повідомила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. За її інформацією, такі домовленості були досягнуті з керівництвом Бізнес-клубу «Київ - Нідерланди». Також у найближчих планах керівництва області - укласти угоду про співпрацю з голландською провінцією Норд-Брабант, де розташовані офіси найбільших світових компаній. «Теплі стосунки між Харківською областю і Голландією повинні перерости в серйозні ділові відносини. Ми бачимо, що краще розвиваються ті країни, які налагоджують торговельні, економічні та соціальні відносини з партнерами з інших держав. Нідерланди - лідери у веденні бізнесу, і ми дуже цінуємо інтерес з боку наших голландських колег», - підкреслила Юлія Світлична. У ході конференції «Економічні перспективи, потенціал і реформи в Україні. Ведення бізнесу з Нідерландами», що відбулася в Харкові 23 липня, президент Бізнес-клубу «Київ - Нідерланди» Ханс Рамаекерс підтвердив намір надати приміщення свого офісу в Амстердамі Міжнародному агентству регіонального розвитку GloBee, створеному для просування соціально-економічних інтересів харківського регіону на міжнародному рівні. 

 • 24 липня 2015 | 07:36

  Харківські бізнесмени зможуть співпрацювати з голландськими колегами на базі офісу в Амстердамі

  Про це повідомила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. За її інформацією, такі домовленості були досягнуті з керівництвом Бізнес-клубу «Київ - Нідерланди». Також у найближчих планах керівництва області - укласти угоду про співпрацю з голландською провінцією Норд-Брабант, де розташовані офіси найбільших світових компаній.

 • 23 липня 2015 | 18:02

  У Валках та Краснокутську обговорили підготовку до опалювального сезону

  Сьогодні, 23 липня, відбулися чергові виїзні засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. На засіданні у Валках заслухали інформацію про стан справ з підготовки до опалювального сезону у Валківському та Коломацькому районах. На нараді у Краснокутську обговорили підготовку до зими у Краснокутському районі.

 • 23 липня 2015 | 17:29

  До 1 листопада на комунальних підприємствах і в підрозділах ХОДА введуть систему електронних тендерних закупівель

  Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. «Ми будемо йти шляхом запровадження різних електронних систем. В першу чергу, для того, щоб виключити всі можливі корупційні дії. Я поставив завдання: за дорученням Президента України до 1 листопада комунальні підприємства обласної ради і всі структури обласної адміністрації повинні перейти на електронні тендерні закупівлі, - сказав голова облдержадміністрації. - Ця система забезпечить повну прозорість: кожен громадянин зможе побачити всю базу. У сфері розвитку системи адміністративних послуг наша область - однозначний лідер в Україні. Але ми прагнемо якнайшвидше впровадити ці послуги не заради лідерства, а для того, щоб мешканці Харківської області першими мали можливість скористатися нововведеннями». 

 • 23 липня 2015 | 17:29

  До 1 листопада на комунальних підприємствах і в підрозділах ХОДА введуть систему електронних тендерних закупівель

  Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін.

 • 23 липня 2015 | 17:18

  Розповсюдження пістії в Сіверському Донці екологи не спостерігають

  В Департаменті екології та природних ресурсів ХОДА провели чергову спільну міжвідомчу нараду щодо запобігання розповсюдженню водної рослини – пістії – у р. Сіверський Донець цього літа. Як повідомив начальник Харківського регіонального управління водних ресурсів Віталій Жук, в середині липня спеціалісти управління обстежили річку за течією від створу на кордоні з Російською Федерацією до міста Ізюм. В ході візуального обстеження розповсюдження пістії не спостерігалося. 

 • 23 липня 2015 | 17:02

  Майбутні офіцери запасу успішно виконали бойові стрільби з гармат «Рапіра»

  Дводенний полігонний вишкіл відбувся в Харківській області в рамках проведення військово-навчальних зборів з понад 70-ма майбутніми офіцерами запасу, які навчаються за програмою командирів артилерійських підрозділів на кафедрі підготовки офіцерів запасу факультету військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Бойові стрільби з артилерійських гармат типу МТ-12 «Рапіра» пройшли на загальновійськовому полігоні 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

 • 23 липня 2015 | 16:50

  Експерти USAID запропонують Харківщині ідеї проектів, які можуть фінансуватися за рахунок міжнародної технічної допомоги

  Сьогодні, 23 липня, т.в.п. заступника голови Харківської облдержадміністрації Вадим Глушко зустрівся з представниками делегації Програми Розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У ході зустрічі сторони обговорили різні варіанти допомоги у сфері надання медичних послуг для внутрішньо переміщених осіб. Як розповів міжнародний експерт з питань забезпечення доступу та підвищення якості медичних послуг для населення, постраждалого в зонах воєнізованих конфліктів, Роберт Хейган, впродовж липня в рамках реалізації програми USAID представники американської місії проведуть оцінку можливостей реалізації проектів у сфері надання медичних послуг для внутрішньо переміщених осіб.

 • 23 липня 2015 | 15:21

  Українські міста отримали 400 млн євро на модернізацію інфраструктури

  Європейський інвестиційний банк надав Україні кредит 400 млн євро на фінансування інфраструктурних проектів українських великих і середніх міст. Відповідну фінансову угоду сьогодні, 23 липня, підписали віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та віце-президент ЄІБ Ласло Бараньяй.

 • 23 липня 2015 | 15:08

  На початку осені нові «швидкі допомоги» з'являться на дорогах області. Ігор Райнін

  Під час візиту до Обласної клінічної лікарні 23 липня голова ХОДА розповів про закупівлі медобладнання для закладів охорони здоров'я регіону та оновлення парку автомобілів «швидкої допомоги». «Цього року в обласному бюджеті ми заклали рекордну суму - 80 мільйонів гривень - на охорону здоров'я. Оновлення медичного обладнання відбуватиметься по всіх обласних лікарнях. Також буде приділено увагу районним лікарням, особливо, у віддалених районах. Дуже важливо, щоб якісне медобслуговування мали можливість отримати і мешканці сільської місцевості. Питання знаходиться під моїм особистим контролем. Ми зробимо все для того, щоб система охорони здоров'я поліпшувалася з кожним днем», - підкреслив Ігор Райнін. 

 • 23 липня 2015 | 14:06

  Ігор Райнін оглянув нове обладнання, закуплене для обласної лікарні за бюджетні кошти

  23 липня голова Харківської облдержадміністрації відвідав Обласну клінічну лікарню. Для установи за кошти обласного бюджету придбали нове медичне обладнання: трубку ангіографа та програмне забезпечення для нього, а також рентген-апарат. «Я неодноразово говорив, що ми велику увагу приділятимемо охороні здоров'я в Харківській області. Харків'яни повинні отримувати якісне лікування, - підкреслив Ігор Райнін. - Навантаження на обласну лікарню зросло у зв'язку з великим потоком переселенців, тому цій установі приділяється особлива увага. Уже працює ангіограф - апарат, який допомагає профілактиці, діагностиці та лікуванню судин зсередини. Це дуже важливо, тому що процедура менш травматична для пацієнтів, а також це обладнання дозволяє поставити більш точний діагноз. Зараз також триває монтаж закупленого рентген-апарату, через пару тижнів він буде працювати. Устаткування було закуплено якісне, правильне, розраховане на великий потік пацієнтів, оскільки воно є досить простим у обслуговуванні й експлуатації». 

 • 23 липня 2015 | 13:07

  В Харківській області за підтримки міжнародних організацій облаштують ще один об’єкт для розміщення переселенців

  В рамках спільного проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на території Харківської області продовжується реалізація мікропроектів з облаштування об’єктів для розміщення та компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Як повідомила заступник голови обласної державної адміністрації Юлія Світлична, в рамках розширення співробітництва з нашим регіоном керівництвом проекту було розглянуто та підтримано пропозицію Харківської облдержадміністрації щодо облаштування ще одного об’єкту для переселенців в Балаклійському районі області на загальну суму близько 1,5 млн грн. Зокрема, йдеться про реконструкцію соціального гуртожитка в місті Балаклія. Реалізація проекту дозволить розмістити тут більше 70 осіб.

 • 23 липня 2015 | 13:07

  Аграрії регіону намолотили 1 млн 105 тис. тонн озимої пшениці

  За оперативною інформацією управління агротехнічного забезпечення Департаменту АПР ХОДА, станом на 23 липня ранні зернові та зернобобові культури обмолочені на площі 374 тис. га, що становить 49% до плану. Намолочено 1 млн 314,3 тис. тонн зерна при середній врожайності 35,1 ц/га (у 2014 році на цю дату було обмолочено 388,9 тис. га, або 59% до плану, намолочено 1 млн 591,1 тис. тонни при середній врожайності 40,9 ц/га). В тому числі озимої пшениці обмолотили 289,6 тис. га, або 53% до запланованої площі збирання, намолотили 1 млн 105,5 тис. тонн, середня врожайність – 38,2 ц/га. 

 • 23 липня 2015 | 12:53

  Набрали чинності зміни до Податкового кодексу щодо застосування касових апаратів

  Закон № 569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» опублікований в газеті «Голосі України» сьогодні, 23 липня. Нагадаємо, цей документ був ухвалений парламентом 1 липня, Президент України Петро Порошенко підписав його 21 липня. Прийнятий закон скасовує обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для підприємців I групи і підприємців-фізичних осіб II і III груп з річним доходом до 1 млн грн. 

 • 23 липня 2015 | 12:12

  До уваги ЗМІ!

  25 липня на базі навчального центру Національної академії Національної гвардії України відбудеться складання присяги студентами, які пройшли курси підготовки офіцерів запасу (військову кафедру). Початок заходу - о 10:00, виїзд з академії - о 8:15. Складатимуть присягу 300 студентів, серед них - 16 дівчат. Телефон для довідок та акредитації: 097-769-01-01. 

 • 22 липня 2015 | 19:12

  На прийомі у Марка Беккера зміївчани просили вирішити питання щодо будівництва сучасного сміттєпереробного комплексу

  22 липня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер провів виїзний прийом у Зміївському районі. Мешканці звернулися до Марка Беккера з проханням виділити поза межами міста Зміїв земельну ділянку для будівництва нового полігону твердих побутових відходів зі сміттєперероблюючим комплексом і піролізною установкою для переробки гумових технічних відходів, пластмаси в пічне (піролізне паливо). Питання, пов’язане з поводженням із твердими побутовими відходами, на прийомі заступника голови ХОДА також підняв заступник директора КП «Зміїв-сервіс». Він попросив Марка Беккера посприяти у наданні дозволу на розробку технічної документації щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки на території Зміївської міської ради для організації полігону під захоронення твердих побутових відходів та станції механізованої переробки. Підняте питання буде вирішено протягом найближчого тижня, повідомив заступник голови облдержадміністрації. 

 • 22 липня 2015 | 17:10

  В Харківській області обмолотили майже половину площ ранніх зернових

  Про це повідомили в управлінні агротехнічного забезпечення Департаменту АПР Харківської облдержадміністрації. Станом на 22 липня ранні зернові та зернобобові культури обмолочено на площі 340,4 тис. га, що становить 44% до плану. Намолочено 1 млн 201 тис. тонн зерна при середній врожайності 35,3 ц/га. Зокрема, озима пшениця обмолочена на площі 264,9 тис. га (або 48% до запланованої площі збирання), намолочено 1013,6 тис. тонн. Середня врожайність – 38,3 ц/га. Яру пшеницю обмолочено на площі 202 га (2% до плану), намолочено 498 тонн, середня врожайність – 24,7 ц/га. Озимого ячменю обмолочено 3,3 тис. га (81% до плану), намолочено 11,4 тис. тонн при середній врожайності 34,8 ц/га. 

Вверх