ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 25 липня 2015 | 09:00

  Ігор Райнін домігся звільнення держслужбовця, призначеного на керівну посаду, незважаючи на корупційне минуле

  Під час запису програми «Суспільний інтерес» голова Харківської облдержадміністрації розповів про зухвалий випадок з призначенням виконуючого обов'язки директора ДП «Східний експертно-технічний центр Держпраці».

 • 25 липня 2015 | 07:02

  Підприємства Харківщини презентували проекти, що дозволяють знизити залежність промисловості регіону від імпорту

  У Харківській облдержадміністрації 24 липня пройшло засідання круглого столу, присвячене питанням імпортозаміщення. У заході взяли участь заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Руслан Корж та заступник голови ХОДА Марк Беккер.

 • 25 липня 2015 | 06:36

  Ігор Райнін повідомив розсекречені результати перевірки органів влади області міжвідомчою комісією з Києва

  Голова ХОДА під час запису програми «Суспільний інтерес» підкреслив: інформація, що міститься в акті міжвідомчої комісії, передана до прокуратури області.

 • 24 липня 2015 | 17:40

  За останні п'ять місяців ми виявили більше фактів корупції, ніж за попередні п'ять років. Ігор Райнін

  24 липня в ході запису програми «Суспільний інтерес» голова Харківської облдержадміністрації повідомив про результати боротьби з корупцією в області. На запитання журналістів разом з Ігорем Райніним відповіли керівники силових відомств регіону: начальник УСБУ в Харківській області Олександр Пивовар, керівник ГУ МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв і прокурор області Юрій Данильченко.

 • 24 липня 2015 | 17:23

  Управлятимуть багатоквартирними будинками компанії, які запропонують найкращі послуги і тарифи

  З 1 липня набув чинності закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який, на думку законодавців, повинен підштовхнути українців до створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

 • 24 липня 2015 | 17:07

  В області створено університетський консорціум

  На засіданні Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківської області, що пройшло у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», керівництво вишів підписало угоду про створення Харківського університетського консорціуму.

 • 24 липня 2015 | 16:44

  Увага! Оголошено акредитацію ЗМІ!

  У вівторок, 28 липня, відбудеться прес-тур до Нововодолазького району. В рамках туру журналісти відвідають Хутір зеленого туризму «Вороняча слобідка» у селі Мелеховське, де облаштовані будиночки для туристів, є парк розваг, екоземлеробство, ставки, фортеця Св. Параскеви, заказник. Також журналісти оглянуть будівництво автентичного українського хутора в с. Ордівка. Представники ЗМІ, які бажають приєднатися до прес-туру, можуть акредитуватися за тел. (057) 715-73-29 до 12:00 27 липня. 

 • 24 липня 2015 | 16:29

  Управлятимуть багатоквартирними будинками компанії, які запропонують найкращі послуги і тарифи

  З 1 липня набув чинності закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який, на думку законодавців, повинен підштовхнути українців до створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Як роз'яснив директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк, закон передбачає три форми управління багатоквартирними будинками. 

 • 24 липня 2015 | 16:18

  Бюджет Харківської області за перше півріччя перевиконано

  Про це 24 липня на обласній селекторній нараді повідомив директор Департаменту фінансів Харківської облдержадміністрації Сергій Овсянніков.

 • 24 липня 2015 | 15:14

  Розпочався капітальний ремонт будівлі Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом

  На капітальний ремонт цього об'єкту, який знаходиться по вул. Боротьби, 6, з обласного бюджету виділені кошти у розмірі 1670,00 тис. грн. Департамент капітального будівництва обласної державної адміністрації провів процедуру відкритих торгів, за результатами якої обрали ТОВ «Компанія «Стройстиль», з яким 10 червня укладено договір на виконання робіт.

 • 24 липня 2015 | 14:38

  Райони області випереджають графіки підготовки до опалювального сезону

  Про це повідомив директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації Сергій Магдисюк. За його словами, виїзні засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери регіону до функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років пройшли вже в 19 районах та 4 містах Харківської області.  Результати виїзних засідань показали, що до опалювального сезону райони готуються згідно з графіками, затвердженими Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ХКЖ України, іноді - навіть з їх випередженням.

 • 24 липня 2015 | 14:06

  На Харківщині перевіряють правомірність надання допомоги переселенцям

  Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення ХОДА, в Харківській області зареєстровано більше 180 тис. внутрішньо переміщених осіб. Щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, призначили 51,4 тис. сімей переселенців. За іншими видами державних соціальних послуг допомогу отримують майже 9 тис. громадян. В департаменті зазначили, що в області проводиться робота по перевірці правомірності взяття на облік тимчасових переселенців та призначення їм соціальних виплат.

 • 24 липня 2015 | 14:05

  Сільгоспвиробники області розрахувалися за електроенергію на сто відсотків

  За інформацією заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка, за 6 місяців 2015 року АК «Харківобленерго» оплатила 93,9% купленої в ДП «Енергоринок» електроенергії. За цей період рівень розрахунків споживачів з енергопостачальною компанією склав 92,5%. Повністю за спожиту електроенергію розрахувались сільгоспвиробники (100%). Підприємства промисловості – на 98,4%, підприємства житлово-комунального господарства – на 61,0%, бюджетні установи, що фінансуються з державного бюджету – на 94,3% і з місцевих бюджетів – на 98,9%, та населення – на 98,3%.

 • 24 липня 2015 | 14:04

  Діти переселенців і бійців АТО відпочивають у таборах за бюджетні кошти

  Як повідомили в Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА, 187 дітей області, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь в АТО, оздоровилися з дитячих таборах. Також вже відпочили і 983 дитини із сімей внутрішньо переміщених осіб. Нагадаємо, голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін 3 липня видав розпорядження №305 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 квітня 2010 року №205» щодо віднесення зазначених категорій дітей до таких, які підлягають оздоровленню за бюджетні кошти. Питання щодо оздоровлення дітей пільгових категорій знаходиться під постійним контролем керівника області.

 • 24 липня 2015 | 13:30

  Японські інвестори передали у власність громад області установку, яка виробляє пелети, та котельню на альтернативному паливі

  Обладнання було встановлено за рахунок гранту Японського агентства з міжнародного співробітництва (JIСА). До Харківської області його поставили в рамках першої фази проекту «Пілотне дослідження з передачі Україні технологій малих і середніх підприємств щодо обладнання для виготовлення пелет з біомаси, а також бойлерів на біомасі». Всі документи на право власності директор японської компанії Asuka Green Investment Нагаюкі Курито передав 24 липня під час зустрічі з заступником голови Харківської облдержадміністрації Євгенієм Шахненком.

 • 24 липня 2015 | 12:59

  Посол Чеської Республіки подякував Юлії Світличній за допомогу у відправці восьми переселенців на лікування до Чехії

  Заступник голови ХОДА 24 липня зустрілася з Надзвичайним і Повноважним послом Чеської Республіки в Україні Іваном Почухом. У ході зустрічі обговорили подальшу співпрацю Харківської області з Чехією в економічній та освітній сферах, а також питання залучення в наш регіон іноземних інвестицій. Також Юлія Світлична передала Івану Почуху запрошення від голови облдержадміністрації Ігоря Райніна взяти участь у інвестиційному форумі, який пройде в Харкові 4 вересня. «Я також хотів висловити велику подяку за нашу співпрацю, за вашу підтримку при здійсненні нашого проекту гуманітарної допомоги та лікування тяжкохворих людей з Харківської області, - сказав під час зустрічі Надзвичайний і Повноважний посол Чеської Республіки в Україні. - Усе було чудово, знаю, що дві людини вже повернулися до України». 

 • 24 липня 2015 | 12:59

  Посол Чеської Республіки подякував Юлії Світличній за допомогу у відправці восьми переселенців на лікування до Чехії

  Заступник голови ХОДА 24 липня зустрілася з Надзвичайним і Повноважним послом Чеської Республіки в Україні Іваном Почухом. У ході зустрічі обговорили подальшу співпрацю Харківської області з Чехією в економічній та освітній сферах, а також питання залучення в наш регіон іноземних інвестицій. Також Юлія Світлична передала Івану Почуху запрошення від голови облдержадміністрації Ігоря Райніна взяти участь у інвестиційному форумі, який пройде в Харкові 4 вересня.

 • 24 липня 2015 | 12:48

  У Харкові ліквідовано міський відділ ДАІ

  Як повідомили в Центрі громадських зв'язків ГУ МВС у Харківській області, згідно з відповідним наказом, підписаним генерал-майором Анатолієм Дмитрієвим, 90 співробітників відділу Державтоінспекції з обслуговування міста Харкова виведені зі штату. «Протягом найближчих двох місяців інспектори будуть виконувати свої службові обов'язки, які регламентовані чинним законодавством. Вони наглядатимуть за дотриманням правил дорожнього руху у місті, забезпечуватимуть оформлення необхідної документації у разі виникнення дорожньо-транспортних пригод», - йдеться у повідомленні. 

 • 24 липня 2015 | 12:39

  В облдержадміністрації нагородили кращих працівників торгівлі Харківщини

  24 липня в малій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівників торгівлі. Кращих представників сфери торгівлі привітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична та голова комісії з питань бюджету Харківської облради Людмила Немикіна. «Від імені голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна я хочу привітати вас з професійним святом. Сфера торгівлі є однією з найважливіших сфер економіки. Завдяки злагодженій праці ви гідно витримали напругу в непрості для економіки часи, які нам довелося відчути на собі. Ви продовжуєте ефективно працювати і підтримувати сферу торгівлі на високому якісному рівні. Завдяки вам Харківська область займає лідируючі позиції з обороту роздрібної торгівлі в Україні. На сьогодні за цим показником ми займаємо третє місце в країні. Близько 15 великих супермаркетів були відкриті в нашому регіоні за минулий рік. У сфері ресторанного бізнесу почали роботу близько 150 нових підприємств. Ви продовжуєте забезпечувати життєдіяльність Харківської області», - зазначила Юлія Світлична, звертаючись до представників сфери торгівлі.

 • 24 липня 2015 | 12:39

  В облдержадміністрації нагородили кращих працівників торгівлі Харківщини

  24 липня в малій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівників торгівлі. Кращих представників сфери торгівлі привітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична та голова комісії з питань бюджету Харківської облради Людмила Немикіна.

Вверх