ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відомості про здійснення регуляторної діяльності

04 червня 2015 | 10:50

Інформація  щодо здійснення державної регуляторної політики Харківською обласною державною адміністрацією та районними державними адміністраціями  в 2014 році.

Протягом 2014 року в Харківській області проводилась робота щодо забезпечення виконання норм Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» за такими напрямами:

дотримання єдиного підходу до підготовки аналізу регуляторного впливу та до здійснення відстежень результативності регуляторних актів;

- планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів;

- забезпечення оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об′єднань, а також забезпечення умов для відкритого обговорення питань, пов′язаних з регуляторною діяльністю, за участі представників громадськості;

- проведення заходів із відстеження результативності регуляторних актів;

- прийняття регуляторних актів;

- перегляд діючих регуляторних актів ;

- недопущення прийняття регуляторних актів, які є непослідовними, не узгоджуються чи дублюють інші регуляторні акти;

- здійснення оприлюднення інформації через офіційний сайт обласної державної адміністрації про здійснення регуляторної діяльності.

Загальна кількість проектів регуляторних актів, які було заплановано до розробки в 2014 році – 5. Фактично в 2014 році структурними підрозділами обласної державної адміністрації розроблено 2 проекти регуляторних актів.

Аналогічна робота щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік була проведена районними державними адміністраціями.

У 2014 році обласною державною адміністрацією проведено 13 періодичних відстежень результативності регуляторних актів. Районними державними адміністраціями всього проведено 77 відстежень результативності регуляторних актів, з них: періодичних – 18, базових – 53, повторних – 6.

Щокварталу протягом 2014 року обласною державною адміністрацією та районними державними адміністраціями здійснювався перегляд діючих регуляторних актів. Всього структурними підрозділами облдержадміністрації переглянуто 5 розпоряджень голови Харківської обласної державної адміністрації, районними державними адміністраціями – 16 діючих регуляторних актів.

Заходи щодо реалізації державної регуляторної політики включені до Програми сприяння розвитку малого підприємництва в Харківській області на 2011-2015 роки, яка затверджена рішенням Харківської обласної ради від 16.06.2011 № 172-V, та направлені на вдосконалення правового регулювання підприємницької діяльності шляхом недопущення запровадження необґрунтованих та неефективних регулювань, які б могли призвести до погіршення умов провадження господарської діяльності.

І

 

Версія для друку Поділиться:


Вверх